ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NOVINKY

arr3Aktuální nabídka Sortiment střešních nosičů od firmy Böhm je k dispozici s dostupností do 24 hodin Střešní...

KONTAKTY

Střešní nosiče DUCH
Pod strašnickou vinicí 2089/31
100 00 Praha 10 Strašnice
tel: +420 607 205 126
napište nám
I.Č. : 87653966

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky:

 

Objednání zboží

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou závazné.Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.Objednávka je návrhem kupní smlouvy.Kupující je povinen neprodleně informovat o zrušení nebo změně objednávky a to nejlépe telefonicky na telefonním čísle +420 607 205 126 . Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího zaplacení kupní ceny a převzetím zboží.

Cena zboží

Cenu zboží stanoví prodávající. Aktuální ceny jsou uvedeny na stránkách e-shopu a jsou závazné až do jejich změny.Prodávající si vyhrazuje právo na změnu cen i bez předchozího oznámení.  Prodávající si vyhrazuje právo odstoupit od kupní smlouvy v případě, že dodavatel prodávajícího výrazně změní ceny dodávaného zboží. V takovém případě je prodávající povinen o této situaci informovat kupujícího. Prodávající s kupujícím se dohodnou na nové ceně nebo zrušení kupní smlouvy.

Dopravné

Přesná cena dopravy je určena dopravcem a je zobrazena vždy před potvrzením objednávky.

Dodací podmínky

Je-li zboží skladem je odesláno do 1-2 pracovních dnů od přijetí objednávky prostřednictvím přepravní služby nebo připraveno k odebrání na výdejním místě e-shopu.

Platební podmínky

Platba je realizována v hotovosti, dobírkou při dodané zboží na zvolenou adresu nebo úhradou předem na bankovní účet. V případě platby na účet je zboží odesláno po připsání fakturované částky na účet prodávajícího č. 15-1247750297/010U zboží nad 10.000,- Kč může být vyžadována zálohová platba.

Záruka

Na veškeré zboží je poskytována záruka 24 měsíců ode dne zakoupení zboží.Záruka se nevztahuje na vady způsobené mechanickým poškozením, neodbornou manipulací,nevhodným skladováním apod.

Reklamace

Reklamace se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku,Obchodního zákoníku a Zákonem na ochranu spotřebitele v platném znění. Zákazník je při převzetí povinen si zboží řádně zkontrolovat.Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. V případě oprávněné reklamace vady zboží na které se vztahuje záruka má zákazník právo na bezplatnou opravu nebo výměnu. Reklamace je uplatňována u dodavatele osobně v místě provozovny nebo písemnou formou s uvedením důvodu reklamace.

Odstoupení od smlouvy – vrácení zboží

Kupující má právo během 14 dnů od obdržení zboží toto zboží bez udání důvodu vrátit. Zboží musí být odesláno spolu s daňovým dokladem doporučeně na adresu provozovny,v původní nepoškozeném obalu, kompletní, včetně návodu k obsluze v případě, že byl přiložen, nepoškozené a bez známek používání či poškození. Za takto vrácené zboží bude kupujícímu do 15 dnů od převzetí zboží úhrada vrácena. V případě vrácení zboží hradí kupující náklady na dopravu k prodávajícímu.

Osobní odběr

V případě osobního odběru zboží přímo ve výdejním místě e-shopu (Pod strašnickou vinicí 31 Praha 10 Strašnice) není účtován žádný poplatek a zboží může být na požádání předvedeno. Osobní odběr nutno dohodnout telefonicky (tel: +420 607 205 126 begin_of_the_skype_highlighting +420 607 205 126 end_of_the_skype_highlighting).

Provozovatel e-shopu

Dušan Chladil Pod strašnickou vinicí 31 Praha 10 Strašnice, IČ: 87653966,  tel: +420607205126